Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 2 02

Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 2 02

Balans thuis

Team G P
1 Os Lusitanos 7 (zaal) 1 3
2 Vedette zvv / De Remise 4 (zaal) 1 3
3 CTO '70 vv 3 (zaal) 1 3
4 TT/Goodnight 2 (zaal) 1 3
5 Alliance '22 sv. 1 (zaal) 1 3
6 SCPB'22 2 (zaal) 1 3
7 Legmeervogels 3 (zaal) 1 3
8 Os Lusitanos 6 (zaal) 1 3
9 ABN AMRO z.v.c. 6 (zaal) 1 3
10 RKAVIC 7 (zaal) 1 3
11 CTO '70 vv 2 (zaal) 1 3
12 Dijk De asv 5 (zaal) 1 3
13 Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) 1 3
14 Legmeervogels 4 (zaal) 1 3
15 UBA Sport z.v.v. 2 (zaal) 1 3
16 Olympia Haarlem 7 (zaal) 1 3
17 Zaalvoetbal Onze Gezellen 10 (zaal) 1 3
18 Zeeburgia avv 4 (zaal) 1 3
19 DCG Rksv 4 (zaal) 1 3
20 Olympia Haarlem 5 (zaal) 1 3
21 Olympia Haarlem 16 (zaal) 1 3
22 DCG Rksv 7 (zaal) 1 3
23 Zaalvoetbal Onze Gezellen 7 (zaal) 1 3
24 ABN AMRO z.v.c. 5 (zaal) 1 3
25 DSK 6 (zaal) 1 3
26 GeuzenMiddenmeer 2 (zaal) 1 3
27 Parkstad SV 35+1 (zaal) 1 3
28 DSK 3 (zaal) 1 3
29 TOB Rksv 31 (zaal) 1 3
30 KDO sv 3 (zaal) 1 1
31 Schoten vv. 1 (zaal) 1 1
32 GeuzenMiddenmeer 1 (zaal) 1 1
33 ASV Arsenal 3 (zaal) 0 0
34 ASV Arsenal 8 (zaal) 0 0
35 ASV Blauw-Wit 2 (zaal) 0 0
36 BSM sv 2 (zaal) 0 0
37 BSM sv 4 (zaal) 0 0
38 CSW 1 (zaal) 0 0
39 CTO '70 vv 4 (zaal) 0 0
40 DCG Rksv 10 (zaal) 0 0
41 DCG Rksv 5 (zaal) 0 0
42 DCG Rksv 6 (zaal) 0 0
43 DCG Rksv 9 (zaal) 0 0
44 Dijk De asv 1 (zaal) 0 0
45 Dijk De asv 4 (zaal) 0 0
46 DIOS sv. 1 (zaal) 0 0
47 DSK 5 (zaal) 0 0
48 DSK 7 (zaal) 0 0
49 Exstudiantes Amsterdam 2 (zaal) 0 0
50 Geel Wit '20 sv. 35+1 (zaal) 0 0
51 Geel Wit '20 sv. 35+2 (zaal) 0 0
52 Hertha 3 (zaal) 0 0
53 Hertha 35+1 (zaal) 0 0
54 HYS 1 (zaal) 0 0
55 HYS 2 (zaal) 0 0
56 KDO sv 4 (zaal) 0 0
57 KDO sv 5 (zaal) 0 0
58 Maccabi 4 (zaal) 0 0
59 Maccabi 5 (zaal) 0 0
60 MGT Jongeren zvv 1 (zaal) 0 0
61 MGT Jongeren zvv 2 (zaal) 0 0
62 Nieuw Sloten sv 1 (zaal) 0 0
63 Olympia Haarlem 2 (zaal) 0 0
64 Olympia Haarlem 3 (zaal) 0 0
65 Olympia Haarlem 4 (zaal) 0 0
66 Olympia Haarlem 8 (zaal) 0 0
67 RKAVIC 3 (zaal) 0 0
68 RKAVIC 4 (zaal) 0 0
69 RKAVIC 6 (zaal) 0 0
70 Sporting Martinus 1 (zaal) 0 0
71 TOB Rksv 23 (zaal) 0 0
72 TOB Rksv 25 (zaal) 0 0
73 TOB Rksv 26 (zaal) 0 0
74 TOB Rksv 27 (zaal) 0 0
75 TOB Rksv 28 (zaal) 0 0
76 TOB Rksv 29 (zaal) 0 0
77 TOB Rksv 30 (zaal) 0 0
78 TT/Goodnight 5 (zaal) 0 0
79 UNO vv 3 (zaal) 0 0
80 UNO vv 4 (zaal) 0 0
81 Vedette zvv / De Remise 2 (zaal) 0 0
82 VVC fc 1 (zaal) 0 0
83 VVGA 1 (zaal) 0 0
84 VVGA 2 (zaal) 0 0
85 Zaalvoetbal Onze Gezellen 9 (zaal) 0 0
86 Zekveld Sport 1 (zaal) 0 0
87 Ziekenhuis Amstelveen zvv 6 (zaal) 0 0
88 ZVS/De Stal 2 (zaal) 0 0
89 ZVS/De Stal 35+1 (zaal) 0 0
90 AGB 2 (zaal) 0 0
91 AGB 3 (zaal) 0 0
92 AGB 5 (zaal) 0 0
93 AGB 6 (zaal) 0 0
94 AGB 7 (zaal) 0 0
95 SCPB'22 1 (zaal) 1 0
96 Amstelglorie 3 (zaal) 1 0
97 AZV (Amstelveen) 1 (zaal) 1 0
98 DCG Rksv 3 (zaal) 1 0
99 Germaan/De Eland asv 1 (zaal) 1 0
100 vv Zwanenburg 2 (zaal) 1 0
101 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 3 (zaal) 1 0
102 Amsterdamsche Footballclub Ares 1 (zaal) 1 0
103 Dijk De asv 2 (zaal) 1 0
104 SCPB'22 3 (zaal) 1 0
105 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 4 (zaal) 1 0
106 TOB Rksv 33 (zaal) 1 0
107 KDO sv 6 (zaal) 1 0
108 vv Zwanenburg 3 (zaal) 1 0
109 Zaalvoetbal Onze Gezellen 12 (zaal) 1 0
110 AGB 4 (zaal) 1 0
111 DTA Fortius asv 1 (zaal) 1 0
112 DSK 4 (zaal) 1 0
113 Exstudiantes Amsterdam 3 (zaal) 1 0
114 ASV Arsenal 7 (zaal) 1 0
115 Parkstad SV 1 (zaal) 1 0
116 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 6 (zaal) 1 0
117 RKAVIC 35+1 (zaal) 1 0
118 Zaalvoetbal Onze Gezellen 11 (zaal) 1 0
119 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 5 (zaal) 1 0
120 CTO '70 vv 35+1 (zaal) 1 0

Balans uit

Team G P
1 RKAVIC 6 (zaal) 1 3
2 HYS 1 (zaal) 1 3
3 Olympia Haarlem 3 (zaal) 1 3
4 ASV Arsenal 8 (zaal) 1 3
5 HYS 2 (zaal) 1 3
6 ASV Blauw-Wit 2 (zaal) 1 3
7 VVGA 1 (zaal) 1 3
8 AGB 6 (zaal) 1 3
9 KDO sv 5 (zaal) 1 3
10 DCG Rksv 6 (zaal) 1 3
11 Olympia Haarlem 4 (zaal) 1 3
12 TOB Rksv 23 (zaal) 1 3
13 TOB Rksv 26 (zaal) 1 3
14 BSM sv 4 (zaal) 1 3
15 TOB Rksv 30 (zaal) 1 3
16 ZVS/De Stal 2 (zaal) 1 3
17 TOB Rksv 28 (zaal) 1 3
18 VVGA 2 (zaal) 1 3
19 AGB 5 (zaal) 1 3
20 ZVS/De Stal 35+1 (zaal) 1 3
21 TOB Rksv 25 (zaal) 1 3
22 DCG Rksv 9 (zaal) 1 3
23 Maccabi 4 (zaal) 1 3
24 AGB 3 (zaal) 1 3
25 MGT Jongeren zvv 1 (zaal) 1 3
26 Olympia Haarlem 8 (zaal) 1 3
27 BSM sv 2 (zaal) 1 1
28 Zaalvoetbal Onze Gezellen 9 (zaal) 1 1
29 Vedette zvv / De Remise 2 (zaal) 1 1
30 ABN AMRO z.v.c. 5 (zaal) 0 0
31 ABN AMRO z.v.c. 6 (zaal) 0 0
32 Alliance '22 sv. 1 (zaal) 0 0
33 Amstelglorie 3 (zaal) 0 0
34 Amsterdamsche Footballclub Ares 1 (zaal) 0 0
35 ASV Arsenal 3 (zaal) 0 0
36 ASV Arsenal 7 (zaal) 0 0
37 AZV (Amstelveen) 1 (zaal) 0 0
38 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 3 (zaal) 0 0
39 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 4 (zaal) 0 0
40 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 5 (zaal) 0 0
41 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 6 (zaal) 0 0
42 CSW 1 (zaal) 0 0
43 CTO '70 vv 2 (zaal) 0 0
44 CTO '70 vv 3 (zaal) 0 0
45 CTO '70 vv 35+1 (zaal) 0 0
46 DCG Rksv 3 (zaal) 0 0
47 DCG Rksv 4 (zaal) 0 0
48 DCG Rksv 5 (zaal) 0 0
49 DCG Rksv 7 (zaal) 0 0
50 Dijk De asv 2 (zaal) 0 0
51 Dijk De asv 5 (zaal) 0 0
52 DSK 3 (zaal) 0 0
53 DSK 4 (zaal) 0 0
54 DSK 6 (zaal) 0 0
55 DTA Fortius asv 1 (zaal) 0 0
56 Exstudiantes Amsterdam 3 (zaal) 0 0
57 Geel Wit '20 sv. 35+1 (zaal) 0 0
58 Germaan/De Eland asv 1 (zaal) 0 0
59 GeuzenMiddenmeer 1 (zaal) 0 0
60 GeuzenMiddenmeer 2 (zaal) 0 0
61 KDO sv 3 (zaal) 0 0
62 KDO sv 6 (zaal) 0 0
63 Legmeervogels 3 (zaal) 0 0
64 Legmeervogels 4 (zaal) 0 0
65 Olympia Haarlem 16 (zaal) 0 0
66 Olympia Haarlem 5 (zaal) 0 0
67 Olympia Haarlem 7 (zaal) 0 0
68 Os Lusitanos 6 (zaal) 0 0
69 Os Lusitanos 7 (zaal) 0 0
70 Parkstad SV 1 (zaal) 0 0
71 Parkstad SV 35+1 (zaal) 0 0
72 RKAVIC 35+1 (zaal) 0 0
73 RKAVIC 7 (zaal) 0 0
74 Schoten vv. 1 (zaal) 0 0
75 SCPB'22 1 (zaal) 0 0
76 SCPB'22 2 (zaal) 0 0
77 SCPB'22 3 (zaal) 0 0
78 TOB Rksv 31 (zaal) 0 0
79 TOB Rksv 33 (zaal) 0 0
80 TT/Goodnight 2 (zaal) 0 0
81 UBA Sport z.v.v. 2 (zaal) 0 0
82 Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) 0 0
83 Vedette zvv / De Remise 4 (zaal) 0 0
84 vv Zwanenburg 2 (zaal) 0 0
85 vv Zwanenburg 3 (zaal) 0 0
86 Zaalvoetbal Onze Gezellen 10 (zaal) 0 0
87 Zaalvoetbal Onze Gezellen 11 (zaal) 0 0
88 Zaalvoetbal Onze Gezellen 12 (zaal) 0 0
89 Zaalvoetbal Onze Gezellen 7 (zaal) 0 0
90 Zeeburgia avv 4 (zaal) 0 0
91 AGB 4 (zaal) 0 0
92 RKAVIC 3 (zaal) 1 0
93 DSK 7 (zaal) 1 0
94 Hertha 3 (zaal) 1 0
95 Nieuw Sloten sv 1 (zaal) 1 0
96 Exstudiantes Amsterdam 2 (zaal) 1 0
97 Maccabi 5 (zaal) 1 0
98 MGT Jongeren zvv 2 (zaal) 1 0
99 TT/Goodnight 5 (zaal) 1 0
100 CTO '70 vv 4 (zaal) 1 0
101 DSK 5 (zaal) 1 0
102 Olympia Haarlem 2 (zaal) 1 0
103 Zekveld Sport 1 (zaal) 1 0
104 Dijk De asv 1 (zaal) 1 0
105 Geel Wit '20 sv. 35+2 (zaal) 1 0
106 Ziekenhuis Amstelveen zvv 6 (zaal) 1 0
107 DCG Rksv 10 (zaal) 1 0
108 TOB Rksv 27 (zaal) 1 0
109 AGB 7 (zaal) 1 0
110 KDO sv 4 (zaal) 1 0
111 UNO vv 3 (zaal) 1 0
112 Hertha 35+1 (zaal) 1 0
113 Sporting Martinus 1 (zaal) 1 0
114 DIOS sv. 1 (zaal) 1 0
115 AGB 2 (zaal) 1 0
116 UNO vv 4 (zaal) 1 0
117 VVC fc 1 (zaal) 1 0
118 Dijk De asv 4 (zaal) 1 0
119 RKAVIC 4 (zaal) 1 0
120 TOB Rksv 29 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!