Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 2 02

Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 2 02

Team G P
1 Os Lusitanos 7 (zaal) 1 3
2 RKAVIC 6 (zaal) 1 3
3 Vedette zvv / De Remise 4 (zaal) 1 3
4 HYS 1 (zaal) 1 3
5 CTO '70 vv 3 (zaal) 1 3
6 Olympia Haarlem 3 (zaal) 1 3
7 ASV Arsenal 8 (zaal) 1 3
8 HYS 2 (zaal) 1 3
9 TT/Goodnight 2 (zaal) 1 3
10 ASV Blauw-Wit 2 (zaal) 1 3
11 VVGA 1 (zaal) 1 3
12 Alliance '22 sv. 1 (zaal) 1 3
13 AGB 6 (zaal) 1 3
14 KDO sv 5 (zaal) 1 3
15 SCPB'22 2 (zaal) 1 3
16 DCG Rksv 6 (zaal) 1 3
17 Legmeervogels 3 (zaal) 1 3
18 Os Lusitanos 6 (zaal) 1 3
19 Olympia Haarlem 4 (zaal) 1 3
20 TOB Rksv 23 (zaal) 1 3
21 ABN AMRO z.v.c. 6 (zaal) 1 3
22 RKAVIC 7 (zaal) 1 3
23 TOB Rksv 26 (zaal) 1 3
24 CTO '70 vv 2 (zaal) 1 3
25 Dijk De asv 5 (zaal) 1 3
26 Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) 1 3
27 Legmeervogels 4 (zaal) 1 3
28 UBA Sport z.v.v. 2 (zaal) 1 3
29 BSM sv 4 (zaal) 1 3
30 TOB Rksv 30 (zaal) 1 3
31 Olympia Haarlem 7 (zaal) 1 3
32 Zaalvoetbal Onze Gezellen 10 (zaal) 1 3
33 Zeeburgia avv 4 (zaal) 1 3
34 ZVS/De Stal 2 (zaal) 1 3
35 DCG Rksv 4 (zaal) 1 3
36 TOB Rksv 28 (zaal) 1 3
37 VVGA 2 (zaal) 1 3
38 AGB 5 (zaal) 1 3
39 Olympia Haarlem 5 (zaal) 1 3
40 ZVS/De Stal 35+1 (zaal) 1 3
41 TOB Rksv 25 (zaal) 1 3
42 DCG Rksv 9 (zaal) 1 3
43 Maccabi 4 (zaal) 1 3
44 Olympia Haarlem 16 (zaal) 1 3
45 DCG Rksv 7 (zaal) 1 3
46 Zaalvoetbal Onze Gezellen 7 (zaal) 1 3
47 ABN AMRO z.v.c. 5 (zaal) 1 3
48 DSK 6 (zaal) 1 3
49 AGB 3 (zaal) 1 3
50 GeuzenMiddenmeer 2 (zaal) 1 3
51 Parkstad SV 35+1 (zaal) 1 3
52 DSK 3 (zaal) 1 3
53 MGT Jongeren zvv 1 (zaal) 1 3
54 Olympia Haarlem 8 (zaal) 1 3
55 TOB Rksv 31 (zaal) 1 3
56 BSM sv 2 (zaal) 1 1
57 KDO sv 3 (zaal) 1 1
58 Schoten vv. 1 (zaal) 1 1
59 Zaalvoetbal Onze Gezellen 9 (zaal) 1 1
60 GeuzenMiddenmeer 1 (zaal) 1 1
61 Vedette zvv / De Remise 2 (zaal) 1 1
62 ASV Arsenal 3 (zaal) 0 0
63 CSW 1 (zaal) 0 0
64 DCG Rksv 5 (zaal) 0 0
65 Geel Wit '20 sv. 35+1 (zaal) 0 0
66 RKAVIC 3 (zaal) 1 0
67 DSK 7 (zaal) 1 0
68 Hertha 3 (zaal) 1 0
69 Nieuw Sloten sv 1 (zaal) 1 0
70 SCPB'22 1 (zaal) 1 0
71 Exstudiantes Amsterdam 2 (zaal) 1 0
72 Maccabi 5 (zaal) 1 0
73 Amstelglorie 3 (zaal) 1 0
74 AZV (Amstelveen) 1 (zaal) 1 0
75 MGT Jongeren zvv 2 (zaal) 1 0
76 TT/Goodnight 5 (zaal) 1 0
77 DCG Rksv 3 (zaal) 1 0
78 CTO '70 vv 4 (zaal) 1 0
79 Germaan/De Eland asv 1 (zaal) 1 0
80 vv Zwanenburg 2 (zaal) 1 0
81 DSK 5 (zaal) 1 0
82 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 3 (zaal) 1 0
83 Olympia Haarlem 2 (zaal) 1 0
84 Zekveld Sport 1 (zaal) 1 0
85 Amsterdamsche Footballclub Ares 1 (zaal) 1 0
86 Dijk De asv 1 (zaal) 1 0
87 Dijk De asv 2 (zaal) 1 0
88 SCPB'22 3 (zaal) 1 0
89 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 4 (zaal) 1 0
90 Geel Wit '20 sv. 35+2 (zaal) 1 0
91 Ziekenhuis Amstelveen zvv 6 (zaal) 1 0
92 TOB Rksv 33 (zaal) 1 0
93 DCG Rksv 10 (zaal) 1 0
94 TOB Rksv 27 (zaal) 1 0
95 AGB 7 (zaal) 1 0
96 KDO sv 4 (zaal) 1 0
97 UNO vv 3 (zaal) 1 0
98 KDO sv 6 (zaal) 1 0
99 vv Zwanenburg 3 (zaal) 1 0
100 Zaalvoetbal Onze Gezellen 12 (zaal) 1 0
101 AGB 4 (zaal) 1 0
102 Hertha 35+1 (zaal) 1 0
103 DTA Fortius asv 1 (zaal) 1 0
104 DSK 4 (zaal) 1 0
105 Sporting Martinus 1 (zaal) 1 0
106 DIOS sv. 1 (zaal) 1 0
107 Exstudiantes Amsterdam 3 (zaal) 1 0
108 AGB 2 (zaal) 1 0
109 UNO vv 4 (zaal) 1 0
110 ASV Arsenal 7 (zaal) 1 0
111 Parkstad SV 1 (zaal) 1 0
112 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 6 (zaal) 1 0
113 RKAVIC 35+1 (zaal) 1 0
114 VVC fc 1 (zaal) 1 0
115 Dijk De asv 4 (zaal) 1 0
116 Zaalvoetbal Onze Gezellen 11 (zaal) 1 0
117 Beijneshal Sport Combinatie Haarlem 5 (zaal) 1 0
118 RKAVIC 4 (zaal) 1 0
119 CTO '70 vv 35+1 (zaal) 1 0
120 TOB Rksv 29 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!